Llistat d’alcaldes d’Òdena 1849-actualitat

versió per imprimirenviar enllaç d\'aquesta pàgina.
  • JAUME MUSSONS MORERA (Can Mussons). Fins 28/02/1849
  • JOSÉ ENRICH DE BOCATÉS (Ca n'Enric de Bocatés). Ja 22/12/1856
  • JOSÉ ROCA UBACH (Can Roca de la Pedrissa). De 22/12/1856 fins 23/07/1858
  • MIGUEL GIBERT. De 23/07/1858 fins 13/02/1859
  • JOSÉ MARTÍ. De 13/02/1859 fins 01/01/1861
  • MARIANO JORBA VALLS (Can Jorba de les Planes). De 01/01/1861 fins 11/04/1861
  • PABLO CASANOVAS. De 11/04/1861 fins 01/01/1862
  • JOSÉ VILA. dE 01/01/1862 FINS 01/01/1865
  • JOSÉ CARNER AGUILERA (Can Mercader de Brines). De 01/01/1865 fins 01/01/1867
  • RAMÓN MONCUNILL TORRA (Cal Viladés). De 01/01/1867 fins 01/01/1868
  • JOSÉ AGUILERA CAÑOMERAS. De 01/01/1868 fins 27/12/1871
  • JAIME MARTÍ. 27/12/1871 fins 01/01/1872
  • PABLO CASANOVAS. De 01/01/1872 fins 27/08/1873
  • JOSÉ ROCA UBACH (Can Roca de la Pedrissa). De 27/08/1873 fins 14/10/1873
  • JAIME MUSSONS MORERA (Can Mussons). De 14/10/1873 fins 25/12/1874
  • ANTONIO ENRICH AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 25/12/1874 fins 08/01/1875
  • JAIME MUSSONS (Can Mussons). De 08/01/1875 fins 16/05/1875
  • ANTONIO ENRIC AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 16/05/1875 fins 24/05/1875
  • JAIME MARTÍ. De 04/05/1875 fins 30/11/1875
  • JOSÉ MORERA. DE 30/11/1875 fins 04/03/1877
  • RAMÓN MONCUNILL TORRA (Cal Viladés). De 04/03/1877 fins 01/07/1879
  • MARIANO CARNÉ JORBA (Cal Mercader de Brines). De 01/07/1879 a 01/07/1881
  • PABLO CASANOVAS PRAT. De 01/07/1881 a 01/07/1885
  • ANTONIO ENRICH AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 01/07/1885 fins 01/07/1887
  • MARIANO CARNÉ JORBA (Cal Mercader de Brines). De 01/07/1887 a 05/07/1891
  • JAIME ROCA ESTEVE. De 05/07/1891 a 01/07/1895
  • ANTONIO ENRICH AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 01/07/1895 a 21/07/1897
  • TOMÁS MUSSONS BUSQUÉ (Can Mussons). De 21/07/1897 fins 01/09/1897
  • ANTONIO ENRICH AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 01/09/1897 a 06/10/1897
  • PEDRO VILASECA SERRA (Can Vilaseca). De 06/10/1897 fins 12/10/1897
  • ANTONIO SOLER. De 12/10/1897 fins 26/10/1897
  • PEDRO VILASECA SERRA (Can Vilaseca). De 26/10/1897 fins 02/11/1897
  • ANTONIO ENRICH AGUILERA (Ca n'Enric de Bocatés). De 02/11/1897 a 01/07/1899
  • MARIANO CARNÉ JORBA (Cal Mercader de Brines). De 01/07/1899 a 01/01/1904
  • TOMÁS MUSSONS BUSQUÉ (Can Mussons). De 01/01/1904 fins 01/01/1906
  • JOSÉ MARTÍ GUBERN. De 01/01/1906 fins 08/04/1906
  • JOSÉ ENRICH SERRA (Ca n'Enric de Bocatés). De 08/04/1906 fins 19/12/1906
  • JOSÉ PUIGGRÓS VILA (Cal Mestre Vila). De 19/12/1906 fins 03/10/1909
  • AGUSTÍ PUIGGRÓS MUSSONS (Ca n'Agustí de Can Magí). De 03/10/1909 fins 26/12/1909
  • JOSÉ PUIGGRÓS VILA (Cal Mestre Vila). De 26/12/1909 fins 01/01/1910
  • RAMÓN JORBA COLOM (Can Macià del Jorba). De 01/01/1910 fins 03/02/1911
  • ANTONIO SOLÉ SERVITGE (Can Ramon de l'Espelt). De 09/02/1911 fins 25/02/1911
  • RAMÓN JORBA COLOM (Can Macià del Jorba). De 25/02/1911 fins 07/05/1912
  • JOSÉ CASALS MONCUNILL (Cal Casalons del Raval d'Aguilera). De 07/05/1912 fins 16/02/1915
  • PEDRO SEUBA ESTRADA (Can Vicens). De 16/02/1915 de 05/09/2015
  • JOSÉ CASALS MONCUNILL (Cal Casalons del Raval d'Aguilera). De 05/09/2015 fins 01/01/1916
  • PEDRO SEUBA ESTRADA (Can Vicens). De 01/01/1916 fins 01/01/1918
  • SALVADOR TORRAS BORRÀS (Casa de la Font). De 01/01/1918 fins 01/04/1922
  • JOSÉ TARDÀ MENSA (Can Tardà). De 01/04/1922 fins 03/10/1923
  • JUAN CLARET CAÑELLAS (Can Magí). De 03/10/1923 fins 25/09/1927
  • PEDRO SEUBA ESTRADA (Can Vicens). De 25/09/1927 fins 22/07/1930
  • JUAN VILASECA CANELA (Can Vilaseca). De 22/07/1930 fins 15/04/1931
  • PEDRO SEUBA ESTRADA (Can Vicens). De 15/04/1931 fins 01/02/1934
  • JOSEP TARDÀ MENSA (Can Tardà). De 01/02/1934 fins 26/10/1934
  • PEDRO SEUBA ESTRADA (Can Vicens). De 26/10/1934 fins 02/05/1935
  • JOSEP TARDÀ MENSA (Can Tardà). De 02/05/1935 fins 11/06/1935
  • JOSÉ DOMÈNECH CORBELLA (Cal Vidrier). De 11/05/1935 fins 18/02/1936
  • JOSEP TARDÀ MENSA (Can Tardà). De 18/02/1936 fins 01/11/1936
  • SILVESTRE TORRAS FORN (Cal Menjapalla del Raval d'Aguilera). De 01/11/1936 fins 13/11/1937
  • PEDRO TORRAS SERRA (Can Xicus). De 13/11/1937 fins 02/01/1938
  • PERE SUBIRANA CARNÉ (Can Subirana Casetes de Mussons). De 02/01/1938 fins 10/10/1938
  • RAMON SEUBA PRAT (Cal Cremat). De 10/10/1938 fins 27/10/1938
  • JOSEP LLUCH FONTANELLAS (Les Malloles). De 27/10/1938 a 30/01/1939
  • RAMON CASANOVAS PIQUÉ (Can Casanovas). De 30/01/1939 fins 05/02/1939
  • MIGUEL VENTAYOLS MARTÍ (Can Ventayols) De 05/02/1939 fins 21/04/1941.
  • RAMON CASANOVAS PIQUÉ (Can Casanovas). De 21/04/1941 fins 04/05/1943
  • FRANCISCO CARBÓ FERRÉ (Can Macià). De 04/05/1943 fins 12/07/1952
  • PEDRO BRUNET TARDÀ (Cal Campaner). De 12/07/1952 fins 28/01/1956
  • MARCELINO SERRA CASULLERAS (Can Serra). De 28/01/1956 fins 11/12/1968
  • JAIME CARBÓ MARIMÓN (Can Macià). De 11/12/1968 fins 19/04/1979
  • JOAN JOVELL FARRÉ (Can Felip). De 19/04/1979 fins 5/12/1979
  • JOAN ESTRUCH VALLÈS (L'Espelt) De 17/12/1979 fins 30/06/1987
  • ALBERT MENSA ROSICH. De 30/06/1987 fins 17/06/1995
  • AGUSTÍ VIÑALS TURULL. De 17/06/1995 fins 14/06/2003
  • FRANCISCO GUISADO SANTANO. De 14/06/2003 fins 11/06/2011
  • CARLES A. CASANOVA I MIRANDA. De 11/06/2011 fins 8/06/2013
  • PEP SOLÉ VILANOVA. De 8/06/2013 fins 13/06/2015
  • FRANCISCO GUISADO SANTANO. Des de 13/06/2015
Ajuntament d´Òdena · NIF P0814200B
Plaça Major, 2 · 08711 Òdena · T. 93 801 74 34 · 
twitter   
des de: